Neler yeni

Template errors

  • Template public:message_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method isOnline on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)

WhatsApp mesajlara emoji tepkisi bir adım daha yakın

  • Konbuyu başlatan NTV
  • Başlangıç tarihi
N

NTV

Şuan Çevrim Dışı
WhatsApp mesajlara emoji tepkisi bir adım daha yakın

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, mesajlara emojiyle tepki verme özelliğini geliştiriyor. Şirket grup sohbetlerinde anket seçeneği üzerinde çalışıyor. İşte WhatsApp'ta beklenen son geliştirmeler...

WXe9tpUvu0SneTDDD0twkg.jpg

WhatsApp dünya genelinde 2 milyardan fazla insan tarafından kullanılıyor. Uygulamanın güncellenmesinde kullanıcı taleplerinin de etkisi bulunuyor. Şirket son olarak kullanıcıların uzun yıllardır istediği bir özelliği test etmeye başladığını duyurdu.
bMWFPO1k4kWJjqfQb_h5Qg.jpg

Tıpkı Instagram'da olduğu gibi gönderilen mesajlara emoji'yle tepki vermek mümkün olacak. WhatsApp halen bunun testlerini yapıyor. Ancak yapılan yeni bir güncellemeyle verilebilecek tepki sayısı altının üzerine çıkıyor. Son beta görüntülere göre emojilerin yanında + işareti bulunuyor ve daha fazla emoji seçimine izin veriliyor.
ufK0uwmxH0-Q1zGvdVhw3g.jpg

WhatsApp rakibi Telegram'da olan bir özellik geliştirdi. Grup sohbetlerinde anket düzenleme seçeneği geliyor. iOS'taki 22.8.0.72 beta sürümüyle gelecek olan anket seçeneğinin ilerleyen zamanlarda Android cihazlar için de geliştirileceği belirtildi. Gruplarda insanlar oylama yapabilecek. Ancak özelliğin nasıl kontrol edileceği belli değil.
6Wg6DZH-ZUC3mPG2sd3lCg.jpg

SOHBET DIŞI OYNATMATelefonda ses kaydının oynatıldığı sohbetten çıktığınız takdirde artık ses kaydını dinlemeye devam edebileceksiniz. Bu sayede telefonunuzda herhangi bir şey yaparken gelen ses kayıtlarını dinleyebileceksiniz.KAYDI DURAKLAT/KAYDA DEVAM ETSes kaydederken düşüncelerinizi toplamanız gerektiğinde artık kayıt işlemini duraklatabilecek ve istediğiniz zaman kayda devam edebileceksiniz.DALGA BİÇİMİ GÖRSELLEŞTİRMESes kayıtları, artık kaydın takip edilmesine yardımcı olmak üzere sohbet penceresinde dalga biçiminde gösterilecek.TASLAK ÖNİZLEMEArtık ses kaydı atmadan önce söylediklerinizden emin olmak için kaydettiğiniz ses kaydını göndermeden önce dinleyebileceksiniz. (Bu özellik, şu anda birçok kullanıcıda kullanılabilir durumda)OYNATMAYI HATIRLASes kaydı dinlerken yarısında sohbet penceresinden ayrıldıktan sonra yeniden ses kaydını başlattığınızda artık kaldığınız yere elle ilerleme zorunluluğunuz olmayacak. Bu özellikle sesli mesaj, sohbete döndüğünüzde otomatik olarak kaldığınız yerden devam edecek.İLETİLEN MESAJLARDA HIZLI OYNATMAHem normal hem de iletilen sesli mesajlar, artık 1,5 kat veya 2 kat olmak üzere daha hızlı oynatılabilecek.
gwhK-WRihUKehNXBQsWVKA.jpg

WhatsApp'ın uygulama...
Please login to view full content. Giriş yap veya üye ol.
 
Konular

10,350

Mesajlar

10,458

Kullanıcılar

23

Son üye

rendertasarim

duyarlı resimler
duyarlı resimler Montaj Bloggif oluşturulan
duyarlı resimler
Üst Alt