Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Tuba Ünsal, 19 günün ardından cansız bedeni bulunan Narin Güran hakkında konuştu

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
66e958a82524d734d964baf8.jpg

Edis Görgülü, uzun bir aradan sonra dün akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu'nda sahneye çıktı. Ünlü popçuyu dinlemeye gelenler arasında yer alan Tuba Ünsal, "Edis'i çok seviyorum, onun gelişimini izlemekten büyük keyif alıyorum, çok çalışkan biri" dedi.

"BERABER OLDUĞUM DOĞRU DEĞİL Kİ AYRLIK DOĞRU OLSUN"

"Hintli milyarder Shirish Saraf ile aşk yaşadığı" ve "geçtiğimiz günlerde ayrıldığı" haberleri çıkan 42 yaşındaki güzel, "Beraber olduğum doğru değildi ki ayrılık haberleri doğru olsun. Bütün dürüstlüğümle söylüyorum hiç olmadı" yanıtını verdi.
66e958f12524d734d964bb03.jpg

"HİÇ YAKIŞTIRAMADIM"

Miss Turkey 2024 birincisi İdil Bilgen'le ilgili düşünceleri sorulan oyuncu, "Bu konuya hiç girmeyelim, genç bir kadını hep beraber kameralar önünde yermeyi siz nasıl buldunuz? Hiç etik değil. İnsanlar adına utandım, ayaklar altına alındı o kadın. Hiç yakıştıramadım" yanıtını verdi.
66e958eb2524d734d964bb01.jpg

Miss Turkey birincisi İdil Bilgen, Bingöl'e atandı!

"ORADAKİ HERKES SUSTU"

Tuba Ünsal, Diyarbakır'ın Tavşantepe Mahallesi'nde canice katledilen sekiz yaşındaki Narin Güran hakkında konuşurken kelimeler boğazına düğümlendi.
66e958e42524d734d964baff.jpg

Gözyaşlarına hakim olamayan oyuncu, "Bir kız çocuğu annesi olarak merhamet yorgunluğu içindeyim. Cani şekilde küçücük bir kız çocuğunun katledilmesi, oradaki herkesin susması... Küçük bir kız çocuğundan bahsediyoruz. Bütün detaylarıyla günlerdir izliyoruz, buna üzlüyoruz ve hâlâ bir şey bilmiyoruz. Çok ciddi ve çok ağır önlemler alınması gerekir" dedi.
66e958de2524d734d964bafd.jpg

Narin Güran cinayetini Kovid-19 aşılarına bağlamıştı! Aşkın Nur Yengi'den açıklama geldi

icon
icon

7,256Konular
7,377Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt