Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Survivor ile ünlenen Cemal Can Canseven'den çok konuşulacak açıklama! 'Maaşımı babamdan alıyorum'

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
6687ad27337f6b927a11ddad.jpg

Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu Survivor yarışmasında elde ettiği şampiyonluğun ardından hayran kitlesini arttıran Cemal Can Canseven, şarkıcılık kariyerine de adım attı.

Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Canseven, son olarak rapçi Sefo'nun konserinde görüntülendi.

6687aa3a337f6b927a11dd8c.jpg

"KAZIKLANMA GİBİ GELİYOR"

Canseven, basın mensuplarıyla yaptığı sohbet sırasında dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Ünlü isim, "Çeşme çok pahalı, plajlar için dünya kadar para alıyorlar ve harcama limiti koyuyorlar. Geçen bir mekanla kavga ettim, israf gibi geliyor bana. Onu verecek bütçem var ama bu artık kazıklanma gibi geliyor" dedi.

6687ab71337f6b927a11dd93.jpg

Cemal Can Canseven mesajı ifşa etti! Telefon numarasını sattılar

"25 BİN TL YETİYOR"

Harcamaları konusunda oldukça dikkatli olduğunu belirten isim şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

6687ac1d337f6b927a11dd9b.jpg

"AİLEM HALLEDİYOR"

Ünlü isim, lüks harcamaları konusunda da ailesine güvendiğini ifade ederek, "Benim lüks harcamalarım var. Kredi kartı harcamam var, onu düşünmüyorum ailem hallediyor" dedi.

6687ac50337f6b927a11dda1.jpg

Cemal Can Canseven'in Çeşme'deki yeni evi gündem oldu!

icon
icon

7,194Konular
7,315Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt