Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Survivor 2020 Şampiyonu olarak ünlenen Cemal Can Canseven'in İzmir'deki lüks evi

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
668ba0abc5232d302f46e5fd.jpg

Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu Survivor yarışmasında elde ettiği şampiyonluğun ardından hayran kitlesini arttıran Cemal Can Canseven, son olarak rapçi Sefo'nun konserinde görüntülenmişti.

"KAZIKLANMA GİBİ GELİYOR"

Canseven, basın mensuplarıyla yaptığı sohbet sırasında dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Ünlü isim, "Çeşme çok pahalı, plajlar için dünya kadar para alıyorlar ve harcama limiti koyuyorlar. Geçen bir mekanla kavga ettim, israf gibi geliyor bana. Onu verecek bütçem var ama bu artık kazıklanma gibi geliyor" dedi.

milliyet.jpg

"BİRİKTİRME ZAMANINDAYIZ"

Harcamaları konusunda oldukça dikkatli olduğunu belirten isim şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

milliyet.jpg

Cemal Can Canseven'den çok konuşulacak itiraf! 'Maaşımı babamdan alıyorum'

LÜKS EVİ SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Canseven, son olarak geçtiğimiz aylarda İzmir Çeşme'de aldığı lüks eviyle gündeme geldi. İstanbul'da ailesiyle yaşayan fenomen, Çeşme'deki evini mimarla değil kendi başına dekore etti.

milliyet.jpg

"BEKLE BENİ ÜMRANİYE"

Evinin dış görüntüsünü de takipçileriyle paylaşan ünlü isim Çeşme'de mobilyaların da diğer illere göre ekstra pahalı olduğunu dile getirmişti. Canseven paylaşımınında; "Bekle beni Ümraniye Mobilyacılar Çarşısı" ifadelerini kullanmıştı.

milliyet.jpg

Survivor şampiyonu Cemal Can'dan Nisa açıklaması

icon
icon

7,256Konular
7,377Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt