Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Simge Sağın: Ülkece bekarız! Ne olacak bu iş böyle?

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
668b8061420a3aacdd688048.jpg

Son dönemde Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi'nin attığı gollerden sonra 'Aşkın Olayım' şarkısının çalınmasıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Simge Sağın, geçtiğimiz haftalarda verdiği bir röportajda yalnız olduğunu ama artık aşk istediğini dile getirmişti:

Alıntı Metni

668b7fb5420a3aacdd688043.jpg

"ENERJİSİ BOZUK TİPLER LİBİDOMU DÜŞÜRÜR"

Simge Sağın, "Libidonu ne düşürür?" sorusuna ise "Yalan ve güvensizlik duygusu benim libidomu düşürür. Böyle her an kötü bir şey yapacakmış gibi duran. enerjisi bozuk tipler libidomu düşürür" cevabını vermişti.

668b808f420a3aacdd68804a.jpg

Güzel şarkıcı, son olarak geçtiğimiz gün Alaçatı Jolly Joker Private’da sevenleriyle buluştu. Bej renkli dekolte kostümüyle sahneye çıkan ünlü isim, kombinini iri küpeleri ve yüzüğüyle tamamladı.

668b80bd420a3aacdd68804d.jpg

"KİMLER AŞIK MERAK EDİYORUM"

Hareketli çalışmaların yoğun olduğu bir repertuar sunan Simge, duygusal parçalara sıra geldiğinde “Kimler aşık merak ediyorum. Buradaki aşıklar ellerini kaldırabilir mi?” diye sordu ancak çok fazla kişi el kaldırmadı.

668b80f0420a3aacdd688050.jpg

Bunun üzerine, "Bu bekarlık bizim kanımıza mı işledi?" diye soran Sağın, sözlerine şöyle devam etti:

Alıntı Metni
Simge Sağın'dan Mauro Icardi açıklaması: Abarttılar! Evli olmasına rağmen bana 'yenge' dediler
Simge teknede güneşlendi! 'Şimdi değilse ne zaman?'

icon
icon

7,256Konular
7,377Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt