Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Serenay Sarıkaya'dan sevgilisi Mert Demir'in fotoğrafına yorum! 'Ayıp ayıp'

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
66ebaec3e8219796953099c0.jpg

Son olarak 'Şahmaran' ve 'Kimler Geldi Kimler Geçti' dizilerinde boy gösteren Serenay Sarıkaya, şarkıcı Mert Demir ile yaşadığı aşkla gündemden düşmüyor.

İlişkileri tam gaz devam eden çiften Sarıkaya, sevgilisinin sosyal medya hesabında paylaştığı gönderisine yaptığı yorumla dikkat çekti.

milliyet.jpg

ROMANTİK POZLAR GÜNDEM OLMUŞTU

İlişkilerini gizli yaşamayı tercih eden ikili geçtiğimiz haftalarda da sosyal medyadan aşk dolu pozlarını yayınlamıştı.

Serenay Sarıkaya, kendisini kucağına alan sevgilisi ile pozunu sevenlerinin beğenisine sunmuştu. O fotoğraflara da beğeni yağmıştı.

milliyet.jpg

"BEN SENİN İÇİN YAŞAMAYI GÖZE ALMIŞIM"

Her attıkları adım olay olan ikiliden Mert Demir, Instagram hesabından 'ben senin için yaşamayı göze almışım' notuyla yeni gönderisini yayınladı. Sarıkaya'nın altına yazdığı yorum dikkat çekti.

66ebad20e8219796953099b1.jpg

"SENİ BEKLİYORUM"

Serenay Sarıkaya da Demir'in yayınladığı gönderisine kayıtsız kalamadı. "Ayıp ayıp aşağıdayım seni bekliyorum… Ama yağmur başladı…" yorumuyla sitem etti.

66ebad4ae8219796953099b3.jpg

Serenay Sarıkaya'nın tarzının bedeli ortaya çıktı!
Serenay Sarıkaya ve Mert Demir aşka geldi! Kucağına alıp poz verdi

icon
icon

7,330Konular
7,451Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt