Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Serenay Sarıkaya sevgilisi Mert Demir'in konserine gitti! Paylaşımı dikkat çekti

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
667bbf4a5a126249b40940e2.jpg

Gösteri dünyasının popüler ismi Serenay Sarıkaya geçtiğimiz aylarda şarkıcı Mert Demir ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Sarıkaya ve Demir son olarak Kandilli'de sarmaş dolaş görüntülenmişti.

Aşklarına 'Reklam ilişkisi' denilen çift, son olarak dudak dudağa objektiflere yakalanmıştı.

milliyet.jpg

"BEN BÖYLE YAŞAMIYORUM"

Şarkıcı Mert Demir ile birlikteliğinin reklam amaçlı olduğu iddialarına yönelik: 'Böyle şeyler milattan öncede kalmadı mı ya? Gerçek hayatta böyle şeyler var mı? Bana inanması çok güç geliyor, insanların buna inanması da bana çok tuhaf geliyor. Bunlar gerçek hayatta yok ya, ben böyle yaşamıyorum.' demişti.

milliyet.jpg

Reklam diyenlere inat Serenay Sarıkaya ve Mert Demir dudak dudağa!

AŞIK SERENAY

Haklarında sık sık reklam ilişkisi dedikoduları çıkan çiftten Sarıkaya, dün gerçekleşen konserde Mert Demir'i yalnız bırakmadı ve aşkını herkese ilan etti.

667bbe2e5a126249b40940d7.jpg

"GÖZLERİME BAK"

Mert Demir, konserine gelen ve çılgınca eğlenen sevgilisi Sarıkaya'nın gözlerinin içine bakarak "Gözlerime Bak" şarkısını söyledi.Kendinden geçerek şarkılara eşlik eden ünlü oyuncu "O tişört benim" dediği tişörtle birlikte katıldı konsere, sahnedeki sevgilisiyle de poz vermeden edemedi!

667bbea35a126249b40940d9.jpg

Tuğba Ekinci'nin Serenay Sarıkaya ve Ahmet Kural iddiası gündem oldu! 'Kimse bilmiyor bunu'

icon
icon

7,352Konular
7,473Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt