Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Sefo'dan 'ihanet' cevabı! 'Aldatıldıysam helal sana'

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
6687ba31a4458c3fcd07daa6.jpg

Sefo sahne adıyla bilinen Seyfullah Sağır, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu'nda müzikseverlerle buluştu. Ünlü rapçi, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"BENİM OLDUĞUM HER YER COŞAR"

Alıntı Metni

6687ba45a4458c3fcd07daab.jpg

Sefo'dan İstanbul trafiğine helikopterli çözüm! 'Sevdim, hoşuma gitti'

"ŞARKI UĞURLU GELDİ"

EURO 2024'de Holanda karşısında çeyrek final mücadelesine çıkacak olan A Milli Futbol Takımımız için turnuva öncesinde şarkı hazırlayan Sefo, "Hollanda maçında tribünde olacağım. Şarkının uğurlu geldiğini düşünüyorum. Bir marşa bağlamak saçma olur ama kalbim milli takımımızla. Benim özel bir boxer'ım var. Kırmızı renk, hangi maça giyip gittiysem ya da izlediysem yendik. Bu maça da aynısını giyip gideceğim. Yine 2-1 yeneceğimizi düşünüyorum" sözleriyle totemini açıkladı.
6687ba4fa4458c3fcd07daaf.jpg

"KANDIRMIŞSIN BENİ, HELAL SANA"

Aşk hayatıyla ilgili konuşan 26 yaşındaki şarkıcı, muhabirlerin "Sefo daha önce aldattı ya da aldatıldı mı?" sorusuna, "İkisini de bilmiyorum, bilemezsin ki! Aldatıldıysam da helal sana. Beni var ya kandırmışsın, helal sana" cevabını verdi.
6687ba5aa4458c3fcd07dab3.jpg

Rapçiler partide pişti oldu! Sefo ve Çakal'ın gergin anları

icon
icon

7,256Konular
7,377Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt