Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Sefo ile Reymen'in küslük nedeni belli oldu! Sefo'dan ''Bonita'' itirafları...

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
66e93ed52524d734d964ba6f.jpg

Müzik dünyasında son dönemin en popüler isimlerinden Sefo, YouTube'da yayınlanan 'Ebo Show' programına katıldı. 26 yaşındaki rapçi, 'Reynmen' sahne adıyla tanınan meslektaşı Yusuf Aktaş ile aralarının neden bozulduğuna dair çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

"İSTESEM ŞARKIYI KALDIRIRIM"

2011'de çıkan ve dijital mecrada 150 milyonu geçen Bonita'da düet yapan ikiliden Sefo, "Şarkıdaki ortaklık bir tarafın mutsuzluğuyla sonuçlandı" yorumuna, "Ben mutsuz değilim. Mutsuz olsam şarkıyı kaldırım, şarkıyı kaldırma yetkisi bende" karşılığını verdi.
66e93f0e2524d734d964ba75.jpg

Sefo'dan 'ihanet' cevabı! 'Aldatıldıysam helal sana'

"PARAYI SORDUM, FARKLI BİR ŞEY HİSSETTİM"

Sefo, "Arkadaşlığınız neden bitti?" sorusu üzerine, Reynmen'in şirketinden çıkardıkları ve herhangi bir belgeye imza atma gereği duymadıkları şarkı sonrası yaşananları anlattı: Ben hiç anlamadım. Gerçekten seviyordum ve dost gibi hissediyordum. Ondan da öyle bir elektrik alıyordum. Bu yüzden aramızda para mevzusu konuşulmadı; o sormadı, ben sormadım. Ben sordum, böyle farklı bir şey hissettim, ondan sonra bir daha hiç konuşmadık.

66e93f162524d734d964ba77.jpg

"BORCU OLAN BORCUNU ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR"

Alıntı Metni

66e93fb42524d734d964ba7e.jpg

"MESAJINA CEVAP VERSEM KAVGA EDECEĞİZ"

Reynmen'in kendisinden yeni bir şarkı istediğini belirten ünlü rapçi, "10 ay olmuş ödeme alamamışım. Para olarak sıkışık değil biliyorum. İkimizin de konseri var; o yolunda, ben yolundayım. 'Ben sana para sormayayım da, sen bana ödemesini yap' diye bekliyorum. 10 aydır para alamamışsın, 'Kanka yeni şarkı var mı?' diye bir mesaj geliyor" ifadelerini kullandı.

Alıntı Metni

66e93f952524d734d964ba7b.jpg

Rapçiler partide pişti oldu! Sefo ve Çakal'ın gergin anları

icon
icon

7,256Konular
7,377Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt