Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Pelin Karahan: Eşim beni ekranda görmeyi özledi!

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
666adeb0bc17d6055d0c328e.jpg

Pelin Karahan, önceki akşam Etiler'deki özel bir davete katıldı. Ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Karahan, geçtiğimiz haftalarda eşi Bedri Güntay'ın, "Eşim oynamadığı sürece ben dizi izlemiyorum" cümlelerine açıklık getirdi.

Karahan, "Çok güldüm ona. 'Kavak Yellerinde' kaldı o hâlâ. Yok ya, şaka bir yana izliyor o da 'İnci Tanelerini' falan. Beni özledi o, görmek istiyor ekranda" dedi.

666adc8fbc17d6055d0c327d.jpg

"BEN DE KENDİMİ ÖZLEDİM"

Sözlerine, "Ben de kendimi özledim aslında" şeklinde devam eden Karahan, "Ama uygun karakter ve uygun rol çok önemli. 3-5 bölümde biten bir projede olmak istemem" şeklinde konuştu.

666addd9bc17d6055d0c3285.jpg

Son dönemde kıyafetleri ve şıklığı herkes tarafından dikkat çeken Pelin Karahan, giyim tarzı hakkında da konuştu.

666addecbc17d6055d0c3288.jpg

"MESAİ HARCIYORUM"

Güzel oyuncu, "Kendi kendime yapıyorum ben ya. Çok seviyorum süslenmeyi de. Biraz da merakım var buna. Mesai harcıyorum buna" ifadelerini kullandı.

666ade25bc17d6055d0c328b.jpg

"MARKA TAKINTIM VAR"

Ünlü isim, "Marka takıntınız var mıdır?" sorusuna ise samimi bir cevap verdi:

Alıntı Metni

icon
icon

7,367Konular
7,488Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt