Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Pankreas kanseri ile mücadele eden Tanyeli'den açıklamalar

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
668234c5a4458c3fcd07cc80.jpg

Estetik Dr. Nihat Dik, sanat camiasından birçok ünlü ismi Antalya Kalkan'da bulunan lüks bir otelde ağırladı. Tanyeli, Demet Şener, Ece Gürsel, Sibel Taşçıoğlu, Ece Gürsel, Pınar Aylin, Zeynep Mansur vee Şebnem Özinal gibi isimler, üç gün boyunca güneşin ve denizin tadını çıkardı.

Sıcak havadan bunalan sanatçılar, farklı su sporlarını denedi. Dik'in misafir ettiği ünlü isimler, Kaş koylarını lüks bir guletle gezdi. Dik ve sanatçılar, kendilerine harika bir hafta sonu geçirmesine vesile olan Hotel'in sahibi Süleyman Yılmaz'a teşekkür etti.

66823394a4458c3fcd07cc7b.jpg

"DAVETSİZ MİSAFİRLER"

Bir seneden fazladır pankreas tedavisi gören Tanyeli, davete katılan isimler arasındaydı. Muhabirlerle sohbet eden Tanyeli, "Böyle hastalıkla mücadele ederken en önemli şey motivasyon ve moral. İki gün önce radyoterapim bitti. Maalesef davetsiz misafirler boynum ve koltuk altımda bulundu. Aslında yatabilirdim, 'Tanyeli geleceksin buraya' dedim. Enerji olduğu zaman hayata karışın. Çıkın dışarıya, o tedavinin yüzde 50'si" dedi.

milliyet.jpg

Pankreas kanserine yakalanmıştı! Tanyeli sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı

EKRANLARDA OLACAK

Yeni projelerinden bahseden Tanyeli, "Temmuzun ikinci haftası yemek programına başlıyorum. 'Tanyeli ile Lezzetli Sohbetler' programı elim lezzetli, ikinci sahnem yemeklerim" dedi.

milliyet.jpg

"ELİMİ TUTUP ÇIKARDILAR"

Sibel Can'la karşılaşıp yazdığı sözlerle gündem olan Tanyeli, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

668234a4a4458c3fcd07cc7d.jpg

Tanyeli: Size güzel görünmek için uygulama kullanıyorum

icon
icon

7,308Konular
7,429Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt