Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Nilperi Şahinkaya 'Herkül'ünden ayrıldı! Biten ilişkisiyle ilgili ilk açıklama

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
670e01ba811e5c66712b21dc.jpg

Uzun süredir birlikte olan Nilperi Şahinkaya ve Emre Yusufi ilişkisi sona erdi. 36 yaşındaki oyuncu beş yıldır birlikte olduğu Emre Yusufi'den ayrıldı. Emre Yusufi yaptığı açıklamada, "Bu açıklamayı ben yapmayayım şimdi. Bu ara onun işleri çok yoğun, benim de işlerim yoğun. O yüzden biraz kendi işlerimize konsantre olduk. Ara verdik diyelim" ifadelerini kullandı. Nilperi Şahinkaya, daha önce de evlilik sorularıyla ilgili "Bir düşünüyor, bir düşünmüyoruz. Yani net bir şey yok. Böyle de mutluyuz aslında ama her şeyi zaman gösterir" demişti.

Oyuncu Şahinkaya dün katıldığı galada biten ilişkisiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Şahinkaya yaptığı açıklamada, " Bazı ilişkilerin ömrü oluyor. Herkese yakışan şekilde bitmesi önemli." dedi.

670e01b2811e5c66712b21da.jpg

Nilperi Şahinkaya bir röportajında Emre Yusufi’den bahsederken şu sözleri söylemişti: Emre’yi yolda görseler apışıp kalırlar. Ben heybetli erkek seviyorum. Erkek olduğu belli olsun. Emre de tıpkı yaptığı heykeller gibi Herkül.

Ankaralı Turgut çocuklarını evlatlıktan reddetti! 'Hakkım size haram olsun'

İMAJ DEĞİŞİKLİĞİNE GİTTİ

Saçlarını kestiren ve boyatan Şahinkaya'nın tarzı beğenilmişti.

670e02c7811e5c66712b21de.jpg

Harry Potter'ın Hermione'si Emma Watson Türkiye’ye geliyor!

670e02f3811e5c66712b21e0.jpg

670e041b811e5c66712b21ec.jpg

icon
icon

8,599Konular
8,720Mesajlar
55Kullanıcılar
burakkilkSon üye
Üst Alt