Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni MASTERCHEF SON BÖLÜM HABERLERİ: MasterChef eleme adayları kimler oldu?

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
671169ddd2212910a9e9a167.jpg

Masterchef'te şefler yarışmaya geçmeden önce yarışmacılara duygu ve düşüncelerini sordu. Yarışmanın ilk turunda şefler iki cins ürün sunarak, ilk seçen yarışmacının bir ürünü belirleyeceği, kaptanın kararıyla karşısına geçen yarışmacı da diğer ürünü seçti. Yarışmacılara bir masada dana eti sunulurken diğer masada kış sebzeleri sunuldu. Yaratıcılık tabakları çıkartıldı. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

671169e3d2212910a9e9a169.jpg

'ÖYLE BİR HATA YAPMAK İSTEMEZDİM'

Semih, "Önümüzde iki oyun daha var. O yüzden ben hiçbir arkadaşımın motivasyonunun düştüğünü düşünmüyorum. Bunlar bu yarışmada olabilecek şeyler. İstemezdim gerçekten öyle bir hata yapmak. Bu konuda kendime çok kızıyorum. Olabiliyor böyle şeyler ama bütün arkadaşlarımla tek tek konuştum. Geçmişi geçmişte bıraktık" dedi.

Zeynep Demirel'in dileği kabul oldu! Bebeklerinin cinsiyetini açıkladı

671169efd2212910a9e9a16b.jpg

'İYİ BİR SKOR GETİRECEĞİM'

Muratcan, "İlk oyuna nasıl geldiysek onun üstüne katarak geldik. Güzel bir takım oyunu olacak bu seferde. Biz bireysel olarak da bakmıyoruz buna takım olarak da bakıyoruz. Bugünü de galibiyetle kapatarak iyi bir skor getireceğimi düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Eşinin doğum gününde saçları alev almıştı! Gökçe Bahadır'dan açıklama

671169f8d2212910a9e9a16d.jpg

'HAKSIZLIK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM'

Eda, "4. potam olacak. 3 potaya giderken de haklı yere gidiyorum dedim. Gönlüm çok rahat dedim. Bunda hiç öyle hissetmedim. Haksızlık olduğunu hissettim. Gerçekten orada benim hatam olmayan bir değişim oldu. O değişti, biz arkadaşla aynı şeyi yanlış anladık. İkimiz aynı hatayı yaptık. O da geçmedi, ben de geçmedim." ifadelerini kullandı.

67117edcd2212910a9e9a226.jpg

TAKIM OYUNU

Yarışmanın ilk turunda takım oyununu kazanan Kırmızı Takım oldu.

67117ee9d2212910a9e9a229.jpg

ELEME ADAYLARI

Mavi Takım'da bireysel dokunulmazlığı kazanan Hakan, 3. eleme adayı olarak Nigar'ın adayı söyledi. Takımından en fazla oyu alan Akın da 4. eleme adayı oldu.

Son dakika! Vural Çelik hayatını kaybetti

icon
icon

8,599Konular
8,720Mesajlar
55Kullanıcılar
burakkilkSon üye
Üst Alt