Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni MAGAZİN HABERLERİ: 7 yıllık evlilik tek celsede bitmişti! Ümit Erdim, eski eşi Seda Çınar ile boşanmasının nedenini açıkladı

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
66ebf1a6e821979695309ace.jpg

Bir döneme damga vuran 'Hayat Bilgisi' dizisinde 'Var mısın Arif' karakterini canlandıran Ümit Erdim, 2017 yılında Seda Çınar ile nikâh masasına oturmuştu.

2018'de Ses'in doğumu ile ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşayan çift, 2022'de Eda adını verdikleri ikinci kızlarını kucaklarına almıştı.

milliyet.jpg

"NİSANDA ANLAŞMALI OLARAK BOŞANDILAR"

İkili, avukatları aracılığıyla yaptıkları ortak açıklamayla boşandıklarını doğrulamıştı:

Alıntı Metni

milliyet.jpg

"GEÇİMSİZLİK TABELASI ALTINA YAZIN"

Ümit Erdim, boşanması hakkında konuştu. Katıldığı davette görüntülenen oyuncu, boşanmalarının altında özel bir nedenin yatmadığını vurgu yaparak “Normal kimse yola boşanmak için çıkmıyor ama hayatın da gerçekleri var, bundan sonra çocukların iyi olması bizim için önemli. Biraz bazı şeylerin ucu kaçıyor ve kontrol edemiyorsun bizde majör hikaye yok. Şiddetli geçimsizlik tabelası altında yazılabiliriz ama reytinglik bir malzeme yok” dedi.

66ebf00be821979695309ab7.jpg

Soyadını değiştirmişti! Oyuncu Ümit Erdim ile Seda Erdim boşandı
Ümit Erdim: Kovsalar da bırakmam!

icon
icon

7,330Konular
7,451Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt