Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Müge Boz ve Caner Erdeniz ikinci kez anne-baba olmuştu! Erdeniz ''Hanımcıyım!''

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
66e67dc90a5736f3dfeec643.jpg

Basketbolcu Caner Erdeniz (37) ile 2019'da Barselona'da nikâh masasına oturan model ve oyuncu Müge Boz (40), aynı yıl kızı Vina'yı (4) kucağına almıştı.

Müge Boz, 1 Haziran'da ikinci kez anne olmuş; bebeklerinin cinsiyetini öğrenmek için doğumu bekleyen çift, minik oğullarına Rika adını vermişti.

milliyet.jpg

"ÇOK GÜZEL ANILAR BİRİKTİRDİK"

Müge Boz'un eşi Caner Erdeniz, önceki gece Etiler'deki bir mekana girerken görüntülendi. Erdeniz, ayaküstü gazeteciler ile sohbet etti. Yazın yaptıkları tatillerden bahseden Caner Erdeniz, "Güzel bir yaz geçirdik, güzel tatiller yaptık. Çok güzel anılar biriktirdik." dedi.

milliyet.jpg

"BANA BENZEDİĞİNİ SÖYLÜYORLAR"

Geçtiğimiz aylarda doğum yapan eşi Müge Boz ve yeni doğan bebeklerinden bahseden Erdeniz, "Çok uyumlu bir çocuk. Şimdiye kadar bize bir sorun çıkarmadı. Bana benzediğini söylüyorlar ama Müge'ye dönüyor yavaş yavaş bence. Müge veya bana benzesin. Sağlıklı olsun da bir önemi yok" diye konuştu.

66e67d270a5736f3dfeec63e.jpg

"EŞİN MUTLUYSA MUTLUSUN"

Evde eşinin sözünün geçtiğini de dile getiren Caner Erdeniz, "Evde Müge'nin sözü geçer her zaman. Hanımcıyım, eşin mutluysa mutlusun" diyerek güldü.

milliyet.jpg

Müge Boz ve Caner Erdeniz'e karavan şoku! 'Açaydım kollarımı, gitme diyeydim'
Müge Boz-Caner Erdeniz çiftinden romantik kutlama! 'Hem bakmaya hem öpmeye doyamadım'

icon
icon

7,256Konular
7,377Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt