Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Kevin Spacey anlattı! Borçlarımı ödeyemiyorum, evime haciz geldi

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
66699396bc17d6055d0c2eb9.jpg

Dört erkeğe yönelik cinsel saldırı dahil olmak üzere 12 suçla yargılanan ABD'li aktör Kevin Spacey (64), geçtiğimiz sene suçsuz bulunmuştu.

Londra'da bulunan Southwark Kraliyet Mahkemesi'nde görülen dava, 4 hafta sürmüştü. 3 gün içinde 12 saat 26 dakika boyunca dava üzerine çalışan jüri, kararı açıklamıştı. Hakkındaki suçlamaları hiçbir zamana kabul etmeye Spacey, sonunda aklanmıştı.

6669922bbc17d6055d0c2ea9.jpg

GÖZYAŞLARI İÇİNDE AÇIKLADI

Ünlü isim, son olarak Piers Morgan'ın 'Uncensored' adlı programına konuk oldu. Dava sürecindeki yasal harcamalarını ödeyemediğini açıklayan Spacey, Baltimore'daki evine haciz geldiğini söyledi:

Alıntı Metni

66699241bc17d6055d0c2eab.jpg

"BİRİLERİNE RIZALARI DIŞINDA DOKUNMUŞ OLABİLİRİM"

Spacey, röportajında; 'sınırları zorladığını' belirterek geçmişte 'birilerine rıza dışı şekilde cinsel olarak dokunmuş' olabileceğini de kabul etti.

66699261bc17d6055d0c2ead.jpg

Oyuncu, sunucu Morgan'ın "Bütün bunların rızaya dayalı olduğunu mu söylüyorsunuz, yoksa baştan çıkarma girişimi miydi?" diye sorması üzerine ise "Nazik davranmaya çalışıyordum, bana olumlu cevap verip vermeyeceklerini görmek istiyordum. Öyle bir durumda bunu yapmak istemediklerini size bildirmeliler ki, bunun rıza dışı olduğunu anlayıp durabilesiniz" şeklinde yanıt verdi.

666992b4bc17d6055d0c2eb3.jpg

HESAP VERMEYE HAZIR!

Kevin Spacey, 'kötü davranışlar' olarak tanımladığı bazı eylemleri için 'hesap vermeye' hazır olduğunu da belirterek, birçok insanın kendisine karşı yanlış iddialarda bulunduğunu da sözlerine ekledi.

Kevin Spacey hastaneye kaldırıldı! Sağlık durumu
Burak Özçivit'ten Kevin Spacey açıklaması: Sonradan öğrendim!

icon
icon

7,352Konular
7,473Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt