Neler yeni

Template errors

  • Template public:message_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method isOnline on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)

Kaymakam Gürçam, vatandaşın sofrasında iftarını açtı

  • Konbuyu başlatan Mersin haber 33
  • Başlangıç tarihi
M

Mersin haber 33

Şuan Çevrim Dışı
[#item_image]

Adana'nın Kozan ilçesi Kaymakamı Şafak Gürçam, Cerit Mahallesi'nde yaşayan Yıldız ailesine iftarda konuk oldu.

Kozan'da kırsal mahallerde vatandaşları ziyaret eden Kaymakam Şafak Gürçam eşi Petek Gürçam ile birlikte Cirit Mahallesi'nde Mustafa Yıldız isimli vatandaşın evine konuk oldu.

Cerit köyünde Mustafa Yıldız ve eşi Güllü Yıldız'ı ziyaret ederek iftar sofrasına konuk olan Gürçam, 'Vatandaşlarımız, öğrencilerimiz ile sık sık bir araya geliyoruz. Bugünde Ramazan'ın bereketli sofralarında Yıldız ailemiz ile bir araya geldik. Mustafa bey ilçemizde çok güzel ahşap el sanatları yapıyor. Güzel bir el sanatını ve hayranlıkla çalışmalarını takip ediyoruz. Bugünde o bereketli ramazan sofrasında bir araya geldik' dedi.

Mustafa Yıldız, Kaymakam Şafak Gürçam ve eşini ağırlamaktan onur duyduklarını ifade ederek, 'Kendi köyümde ahşaptan gemiler yapıyorum. Farklı bir çok ürün çıkarıyorum. Tarihi çarşıda bu çalışmaları tarihi dükkanlarda sergilemeyi turizmde tanıtmak çok isterim. Kaymakamımız eşi ile birlikte köyümüze geldi çok mutlu olduk. Devletin vatandaşın sofrasında samimi bir aile ortamı kurması gurur verici' diye konuştu.
 
Konular

10,350

Mesajlar

10,457

Kullanıcılar

23

Son üye

rendertasarim

duyarlı resimler
duyarlı resimler Montaj Bloggif oluşturulan
duyarlı resimler
Üst Alt