Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Karakolluk olmuştu! Dilan Çıtak Tatlıses'ten Bodrum - İstanbul uçağındaki kavga ile ilgili açıklama

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
66e9cab8895b4ee3914e51a9.jpg

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, TÜRK Hava Yolları’nın (THY) Bodrum-İstanbul seferini yapan uçağında olay çıkarmış ve kendisini uyaran kabin memuruna saldırmıştı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Dilan Çıtak Tatlıses, “Yayınlanan bu video olayın son dakikasında kendime yapılan tavrın sonucunda maniple edilmiş olduğum ve artık bu haksız şiddet eğilimli tavra vermiş olduğum tepkidir" ifadelerini kullandı.

66e9cac1895b4ee3914e51ab.jpg

THY’nin Bodrum-İstanbul seferini yapan uçağında meydana gelen olayda, ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, kedisi için kendisini uyaran kabin memuruna saldırmış ve kabin memurları uçağın İstanbul Havalimanı’na inişinin ardından Dilan Çıtak Tatlıses’ten şikayetçi olmuştu.

66e9cae0895b4ee3914e51b0.jpg

THY tarafından kara listeye alınan Tatlıses, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Kedisiyle uçakta çektiği fotoğrafı paylaşan Tatlıses, “Dün gece kedim uçakta nefes darlığı çekmeden hemen öncesi sakinleştirmeye çalıştığım video. Videonun başında da gördüğünüz gibi kedimin tuhaf ağız hareketleri artıyor ve sonrasında göz kaymaları başlıyor. Sokak hayvanlarıyla ilgili yasanın gündemde olduğu bir dönemde, böyle bir olay üzerinden hakkımda algı yaratılmaya çalışılması beni oldukça şaşırttı. Uçağa bindiğimde kedim pusetindeydi. İnişe kısa bir süre kala kedim fenalaşınca onu pusetten çıkarmak istedim. O sırada bir hostes beni sert bir dille uyardı. Durumu açıklamaya çalışmama rağmen, sert tavrı devam etti ve kedimi zorla pusete sokmaya çalıştı hatta pusete vurdu" dedi.

66e9caca895b4ee3914e51ad.jpg

'VİDEODAKİ GÖRÜNTÜ HAKSIZ ŞİDDETE UĞRADIĞIMA VERMİŞ OLDUĞUM TEPKİDİR'

Kabin memurunun tavırlarından rahatsız olduğunu ileri süren Çıtak Tatlıses açıklamasında şöyle dedi;

Alıntı Metni
Bodrum - İstanbul uçağında kedi kavgası! Dilan Çıtak Tatlıses ile kabin memuru karakolluk oldu

icon
icon

7,256Konular
7,377Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt