Neler yeni

Template errors

  • Template public:message_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method isOnline on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)

Kaplan: 'Şehrin dinamiklerini yanımızda olmaya çağırıyoruz'

  • Konbuyu başlatan Mersin haber 33
  • Başlangıç tarihi
M

Mersin haber 33

Şuan Çevrim Dışı
[#item_image]

TFF Kadınlar Futbol 3. Ligi'nde mücadele eden Adana 01 Kadın FK Başkanı Ayfun Kaplan, şehrin dinamiklerinden destek istedi.

Adana 01 Kadın FK Başkanı Ayfun Kaplan, ligin 4. maçında Mersin Camspor'u 6-0 yendiklerini belirterek, 'Deplasmanda olmasına rağmen hakemin ilk düdüğünden bitiş düdüğüne kadar muhteşem bir oyun sergileyen futbolcularımı kutluyorum. Sıcak havada oynanan karşılaşma fair-play ruhuyla tamamladık. Başta teknik sorumlumuz Hüseyin Koç'u ve o sıcakta Adana'yı en iyi şekilde temsil eden futbolcu kızlarımı kutluyorum. Hedefimiz yolun sonunda gurubumuzda ilk 2 sırayı alıp gruptan çıkarak 2. Lige yükselecek 8 takımın belirleneceği play-off'a kalmak ve bir üst lige çıkmak'' dedi.

Başkan Kaplan ayrıca Adana ekonomisine yön veren ülkenin önemli firmalarının tarlada çalışan ailelerin kızlarının futbol ile hayata tutunmaları için destek vermelerinin çok anlamlı olacağını ve bu konuda şehrin dinamiklerine yaptıkları ziyaretlerin devam edeceğini söyledi.
 
Konular

10,350

Mesajlar

10,457

Kullanıcılar

23

Son üye

rendertasarim

duyarlı resimler
duyarlı resimler Montaj Bloggif oluşturulan
duyarlı resimler
Üst Alt