Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Haberler: Serdar Ortaç'tan dikkat çeken açıklamalar: 'İmam olma yolunda ilerliyorum'

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
667bfc33bc17d6055d0c579e.jpg

Son zamanlarda sosyal medya hesabından açtığı canlı yayınlarla ve yaptığı açıklamalarıyla gündemden düşmeyen şarkıcı Serdar Ortaç hakkında geçtiğimiz haftalarda bir iddia ortaya atılmıştı.

Sosyal medya kullanıcılarından biri, Ortaç'ın sahneye sarhoş çıktığını ve şarkı sözlerini unuttuğunu söylemişti. İzleyici, iddiasına ünlü şarkıcının ayakta durmakta zorlandığını da eklemişti.

667bfab9bc17d6055d0c5790.jpg

"HER ŞEYİMİ KAYBETTİM"

Ortaç, yaşananların ardından hayatıyla ilgili pişmanlıklarını anlatmıştı. "Her şeyimi kaybettim" diyen ünlü isim konuşmasının devamında şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

667bfae9bc17d6055d0c5792.jpg

Ardından bir açıklama daha yapan şarkıcı, alkol ve sigarayı bıraktığını duyurmuştu.

667bfb57bc17d6055d0c5794.jpg

"ARTIK DEPRESYONDA FALAN DEĞİLİM"

Hayatında yeni bir sayfa açan 54 yaşındaki Serdar Ortaç, son konserinde dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

667bfb64bc17d6055d0c5796.jpg

Sahnede dinleyicileriyle sohbet eden Ortaç, kötü alışkanlıklarını bırakmasının ardından çok değiştiğini ve dansçı kızları kapatacağını söyleyerek; şöyle konuştu:

Alıntı Metni
Serdar Ortaç'ın annesi Nesrin Ortaç: Oğlumun evlenmesini istemiyorum! Gezsin, eğlensin
Serdar Ortaç'ı isyan ettiren karar! 'Sanki namus suçu işledim'

icon
icon

7,339Konular
7,460Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt