Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Haberler: Leman Sam geçirdiği zorlu ameliyat ile ilgili konuştu!

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
6683bba72f4d3542e34103ac.jpg

Leman Sam, geçen aylarda omuriliğinden operasyon geçirdiğini ve iyileşmeye başlar başlamaz sahnelere döndüğünü söylemişti.

Geçtiğimiz günlerde Cihangir'de sokak hayvanlarını beslerken görüntülenen Sam, omuriliğinde çıkan kitlenin operasyonla alındığını belirtip, geçirdiği zorlu ameliyatıyla ilgili konuşmuştu.

milliyet.jpg

"SAHNEYE ÇIKMAZSAM İHTİYARLARIM"

Usta sanatçı geçirdiği operasyon ile ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

milliyet.jpg

Leman Sam hayranlarını endişelendirdi! 'Sinirleri kestiler, kemiği kestiler'

"ZOR ANLAR YAŞADIM"

Leman Sam, önceki gece semti Cihangir'de yeniden görüntülendi. Geçirdiği zorlu ameliyat hakkında tekrar konuşan Leman Sam, "Omuriliğindeki kitle nedeniyle bir ameliyat geçirdim bu süreçte çok zorlu anlar yaşadım. Kitleyi aldılar sinirleri ve kemiği kestiler.' dedi.

6683bac82f4d3542e34103a1.jpg

"YÜRÜYORUM AMA ARTIK DANS EDEMEYECEĞİM"

İyileşme sürecinde olduğunu belirten usta sanatçı: 'Biraz zor iyileşiyorum yürüyorum ama tabii ki eskisi gibi dans edemeyeceğim. Baston yardımı ile yürüyorum. Doktorum fırsat oldukça saat kaç olursa olsun çık yürü. Ben de bu saatleri çok sessiz sakin ve uygun buluyorum yürüyorum' ifadelerini kullandı.

6683bae72f4d3542e34103a5.jpg

Şevval Sam'ın gözleri, sahnedeki 30. yılında oğlunu aradı! 'Taro burada mı? Gelmedi mi?'

icon
icon

7,256Konular
7,377Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt