Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Hülya Avşar kendisini eleştirenlere yanı verdi! ''Buyursun gelsin''

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
667a8da1ac47e4fb8308b083.jpg

Hülya Avşar, önceki akşam arkadaşları ile tenis kortunda karşı karşıya geldi. Ünlü şarkıcı, Ataşehir'de oynadığı tenis maçı öncesinde basın mensuplarının sorularını cevapladı.

"YILLARDIR TENİSÇİ EĞİTİYORUZ"

Alıntı Metni

667a8da8ac47e4fb8308b085.jpg

"TENİSİN TANITIMINI YAPMAK BANA KALDI ANACAĞIM"

Avşar, tenis oynaması hakkında yapılan eleştirilerin hatırlatılması üzerine, "Tenis bana kaldı. Ben o eleştirileri kale almıyorum. Tenis tabii ki bana kalmadı. Ben profesyonel değilim ama iyi tenisçi kızlarımız var. Zeynep şu an çok iyi gidiyor. Tenisi duyurmak ve tanıtımını yapmak bana kaldı anacığım. Yıllar önce profesyonel bir tenisçi ile maç yapmıştım, bir açık arttırma ile. Maç yapmak isteyen varsa buyursun gelsin" diyerek güldü.
667a8db0ac47e4fb8308b087.jpg

"BENCE FAZLALIĞIM YOK"

60 yaşındaki sanatçı, son dönemde kilo aldığına dair yorumlara, "Bazen ters açı oluyor, sahnelerde yandan çekiliyor fotoğraflar. Bence fazlalığım yok. Kötü fotoğraflar çıkıyor ama gerçek görüntü değil onlar, ışıkların yansıması falan. Bir tane fotoğrafıma bakıp 'Ne kilo almış bu kadın!' diyorlar" karşılığını verdi.
667a8dbaac47e4fb8308b08a.jpg

Hülya Avşar'ın Berfu Yenenler'e sözleri gündem olmuştu! Eser Yenenler'den cevap

icon
icon

7,367Konular
7,488Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt