Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Hülya Avşar, Kıbrıs'ı salladı! Çılgın dans figürleri gündem oldu

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
666a9eebad7a3be2dfb8b6cd.jpg

Kaya Çilingiroğlu ile Hülya Avşar, 1997 yılında nikâh masasına oturmuş, magazin dünyasının en gözde çiftlerinden olmuştu. 1998'de Zehra adını verdikleri bir kızları dünyaya gelen ikili, Çilingiroğlu'nun eşini Feraye Tanyolaç ile aldattığı iddiaları sonrası 2005'te yollarını ayırmıştı.

2009'da Tanyolaç'la dünyaevine giren ve Hüseyin Kaya adını verdiği bir oğlu olan Çilingiroğlu, 2014'te ikinci kez boşanmıştı.

milliyet.jpg

"DİJİTALDE DAHA RAHAT HİSSEDİYORUM"

Uzun süredir hayatına kimseyi almayan, 60 yaşındaki ünlü şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, Şu an çok güzel gidiyor bence. Ben çok keyif alıyorum programı çekerken de, yayınlanınca izlerken de. Güzel ya bence. Biraz daha rahat hissediyorum dijitalde de" demişti.

milliyet.jpg

Hülya Avşar'dan 'ikinci çocuk' cevabı!

Son dönemde açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Hülya Avşar bir derginin Kıbrıs'ta düzenlenen ödül töreninde sahne aldı. Sahnede kendinden geçercesine dans eden ünlü ismin o anları kısa sürede gündem oldu.

666a9dccad7a3be2dfb8b6b7.jpg

'ÇOK HOŞSUN'

Dansıyla alkış toplayan isim daha sonra KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın korumasına laf attı. Avşar korumaya, "Çok hoşsun" dedi ve izleyenlerine de dönerek "Bu sefer buldum galiba" şeklinde espri patlattı.

666a9e15ad7a3be2dfb8b6b9.jpg

Hülya Avşar: Ünlü olduğumu Kaya Çilingiroğlu sayesinde anladım!

icon
icon

7,367Konular
7,488Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt