Neler yeni

Template errors

  • Template public:message_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method isOnline on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)

Gram altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 7 Nisan 2022 güncel altın kuru fiyatları

  • Konbuyu başlatan NTV
  • Başlangıç tarihi
N

NTV

Şuan Çevrim Dışı
Gram altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 7 Nisan 2022 güncel altın kuru fiyatları

Altın fiyatlarında son durum nasıl? Çeyrek altın fiyatı ne kadar? 7 Nisan 2022 güncel çeyrek altın, gram altın ve ons altın fiyatları...

Altın, Fed tutanaklarında hızlandırılmış sıkılaşma politikası ve bir ya da daha fazla yarım puanlık faiz artışı ihtimaline sıcak bakıldığı ifadelerine rağmen yatay seyrediyor.

Ons altın, hızlandırılmış sıkılaşma politikasının faizsiz varlıklar üzerinden baskı kurma ihtimaline rağmen yüzde 0,1 artışla 1.929 dolardan işlem görüyor.

Altının gram fiyatı, yeni güne yükselişle başlamasının ardından 914 liradan alıcı buluyor. Çeyrek altın 1.495 liradan, Cumhuriyet altını da 6.153 liradan satılıyor.

Çeyrek altının 3 yıllık grafiği

Uzmanlar, Rusya'ya yönelik açıklanan yeni yaptırımlar ve ABD Merkez Bankası (Fed) toplantı tutanaklarının para politikasında agresif sıkılaşma beklentilerini güçlendirmesiyle piyasalarda oynaklığın devam ettiğini bildirdi.

Fed toplantı tutanaklarında 9 trilyon dolarlık bilançonun küçültme sürecine ilişkin önemli sinyaller verildiğini anımsatan uzmanlar, yetkililerinin çoğunun," bu yıl içinde bir ya da daha fazla 50 baz puanlık faiz artırımına gidilmesi ve aylık 95 milyar dolarla bilanço daraltma sürecinin başlamasının uygun olduğu" yönünde görüş bildirdiğini aktardı.

Uzmanlar, bugün Avrupa Merkez Bankası (ECB) toplantı tutanaklarının yanı sıra ABD'de haftalık işsizlik başvuruları ve Euro Bölgesi'nde perakende satışlar verilerinin takip edileceğini belirterek, teknik açıdan altının ons fiyatında 1.900 doların destek, 1.950 doların direnç konumunda olduğunu kaydetti.

PİYASALARDA SON DURUM 7 NİSAN 2022
 
Konular

10,350

Mesajlar

10,457

Kullanıcılar

23

Son üye

rendertasarim

duyarlı resimler
duyarlı resimler Montaj Bloggif oluşturulan
duyarlı resimler
Üst Alt