Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Feyyaz Şerifoğlu'ndan evlilik teklifi! Merve Dinçkol gözyaşlarını tutamadı

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
668b8e17c5232d302f46e566.jpg

Camdaki Kız'da canlandırdığı 'Sedat' karakteri ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran Feyyaz Şerifoğlu, yaklaşık 3 yıldır Kanal D Ana Haber Spikeri Merve Dinçkol ile aşk yaşıyor.

"82 BÖLÜM BİR KARAKTERİ OYNADIM"

Feyyaz Şerifoğlu, dizinin final yapması ardından "Camdaki Kız'ı bitirdik. Benim için çok güzel geçti. Şu an arınma dönemindeyim. Takdir edersiniz ki 82 bölüm bir karakteri oynadım ve dışarıda insanlar artık karşıma 'Sedat' diye geliyordu" açıklamasını yapmıştı.

milliyet.jpg

BEKLENMEDİK BİR ANDA!

Daha önce Ajda Pekkan'ın vokalistliğini yapan ünlü oyuncu, son olarak sevgilisi Merve Dinçkol'a yaptığı evlilik teklifiyle gündeme geldi.

Muhabironline'nın haberine göre; sevgilisiyle İtalya'da tatilde olan Şerifoğlu, hiç beklenmedik bir anda Dinçkol'a evlilik teklifinde bulundu.

668b8bedc5232d302f46e546.jpg

Camdaki Kız'ın Sedat'ı Feyyaz Şerifoğlu: Şu an arınma dönemindeyim!

DİZ ÇÖKTÜ

Oyuncu Feyyaz Şerifoğlu, uzun bir süredir beraber olduğu Merve Dinçkol'un önünde diz çöktü ve romantik kareler ortaya çıktı.

668b8bd0c5232d302f46e544.jpg

"ŞAKA YAPIYORSUN"

Sevgilisinin evlilik teklifine bir hayli şaşıran Merve Dinçkol, 'Şaka yapıyorsun' diyerekşaşkınlığını gizleyememesi ve gözyaşlarını tutamaması da dikkat çekti.

668b8c7ac5232d302f46e54d.jpg

"BENZERSİZ BİR RUHSUN SEN"

Geçtiğimiz günlerde Merve Dinçkol, "Varlığın ile tüm kalbime dokunan benzersiz güzellikte bir ruhsun sen. İyi ki varsın... Mutlu yılların olsun... Beraber nice ilklere, maceralara, güzel anılara. Seni seviyorum." ifadelerini kullanmıştı.

668b8cd6c5232d302f46e555.jpg

'Camdaki Kız' final bölümüyle izleyicileri ekrana kilitledi

icon
icon

7,256Konular
7,377Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt