Template errors

  • Template public:message_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method isOnline on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)

Dışişleri Bakanlığı'ndan 'ateşkes' çağrısı

  • Konbuyu başlatan NTV
  • Başlangıç tarihi
N

NTV

Şuan Çevrim Dışı
Dışişleri Bakanlığı'ndan 'ateşkes' çağrısı

Dışişleri Bakanlığı, Ukrayna'da bugün meydana gelen tren istasyonu saldırısına dair yaptığı açıklamada, ateşkes çağrısını yinelediklerini belirtti. Açıklamada, "Bu elim olay, sivillerin emniyet içinde tahliye edilmesini teminen insani koridorların tesis edilmesinin önem ve aciliyetini bir kez daha gözler önüne sermiştir" denildi.

Son dakika haberi!

Ukrayna'nın Kramatorsk şehrinde yaşanan tren istasyonu saldırısına dair Dışişleri Bakanlığı, açıklama yaptı.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "Ukrayna’nın doğusundaki Kramatorsk şehri tren istasyonunun roketlerle vurulması neticesinde, tahliye olmayı bekleyen onlarca kişinin hayatını kaybettiği ve yaralandığı büyük bir üzüntüyle öğrenilmiştir. Bu elim olay, sivillerin emniyet içinde tahliye edilmesini teminen insani koridorların tesis edilmesinin önem ve aciliyetini bir kez daha gözler önüne sermiştir" sözleri kullanıldı.

Açıklamada ateşkes çağrısında bulunularak, "Bu vesileyle, bir an önce ateşkes ilan edilerek bu yıkıcı savaşa son verilmesi çağrımızı kuvvetle yineliyoruz" denildi.
 
duyarlı resimler
duyarlı resimler Montaj Bloggif oluşturulan
duyarlı resimler
Üst Alt