Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Dilin Döğer set kazasını anlattı! 'Ne yapacağını kestiremiyorsunuz'

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
668521ed2f4d3542e3410e5e.jpg

Dilin Döğer, önceki gün Cihangir'de köpeğiyle birlikte yemek yerken objektiflere yansıdı. Önünde bir tabak makarna olsa da ünlü oyuncu, fit haliyle dikkat çekti.

"FİT GÖRÜNTÜMÜ GENLERİME BORÇLUYUM"

Hayatımda hiç diyet yapmadım. 50 kiloyu hiç geçmedim. Bu durumu anneme ve genlerimize borçluyum, yoksa çok yemek yerim. Bazen arkadaşlarım bile inanmıyor. Yemek yemeyi seviyorum.
668521c62f4d3542e3410e58.jpg

Sinan Albayrak sette kaza geçirdi! Bir süre şuurunu kaybetti

"ATLAR ÇOK DUYGUSAL"

Rol aldığı dizinin kariyerinde çok önemli bir yere sahip olduğunu dile getiren Dilin Döğer, "Farklı yeteneklerimi keşfettim. Ata binme ve kılıç kullanma gibi becerilerde kendini geliştirdim. Atları çok sevdim. Herkesin sette kendi atı var ve bir süre sonra onlarla iletişim kuruyorsunuz. Çok duygusal hayvanlar, ben hemen anlaştım" açıklamasını yaptı.
668521d52f4d3542e3410e5a.jpg

"BACAĞIMA TEKME YEDİM"

Her ne kadar atıyla iyi anlaşsa da çekimler sırasında bazı kazalar yaşadığını belirten 29 yaşındaki oyuncu, "Eğitim veren hocamız çok iyiydi ama günün sonunda atın ne yapacağını kestiremiyorsunuz. Gün boyu belki çok yorulduğu için bacağıma tekme yedim. Uzun süre bacağımda iz bıraktı" ifadelerini kullandı.
668521dd2f4d3542e3410e5c.jpg

Dilin Döğer'den 'Zeynep' üzerine samimi açıklamalar

icon
icon

7,194Konular
7,315Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt