Neler yeni

Template errors

  • Template public:message_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method isOnline on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)

Devlet Bahçeli: Buça'da katliam varsa sorumlularından hesap sorulmalı

  • Konbuyu başlatan NTV
  • Başlangıç tarihi
N

NTV

Şuan Çevrim Dışı
Devlet Bahçeli: Buça'da katliam varsa sorumlularından hesap sorulmalı

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Buça'daki katliam görüntülerinin gerçekliğinin açığa kavuşmadığını söyeyelen Bahçeli, "Eğer katliam varsa sorumlularından hesap sorulmalı" dedi. "Savaşın sona ermesi için Türkiye'den başka samimiyetle hizmet eden ikinci bir ülke yoktur" sözlerini kullanan Bahçeli, " Putin ve Zelenski'nin, İstanbul ya da Ankara'da bir araya gelip el sıkışmaları mutlak beklentimizdir" diye konuştu.

Son dakika haberi!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu.

Ukrayna'nın Buça kentindeki katliam haberleriyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Bahçeli, "Bunların düzmece bir olay mı yoksa gerçekten bir katliam mı olduğu henüz açıklığa kavuşmamıştır. Katliam varsa sorumlularından hesap sorulmalı" dedi.

Bahçeli'nin açıklamalarından satırbaşları:

Geçmişimize bakıldığında görülecek tek şey Türk istikbaline feda edilmiş, haklı ve şerefli mücadelelerimizdir. MHP 53 yıldır tuzakları bozuyor.

Devamlı servis edilen ve sistematik hale gelen algı operasyonları ile kamu oyu nezdinde partimizin gerilediğini yazan, çizen ve açıklayan kokuşmuş araştırma şirketleri, alayınıza soruyorum siz anketleri yaparken CHP genel merkezinde mi dolaşıyorsunuz yoksa Kandil de mi dolaşıyorsunuz?

2023 Haziran ayında sokağa çıkacak yüzünüz dahi olmayacak. Türklük var olduğu sürece MHP vardır, var olacaktır. MHP bugün çok daha güçlü çok daha şuurludur.

BUÇA'DA SAVAŞ SUÇU İDDİASI

Rusya ile Ukrayna arasındaki savaşta, hibrit savaş diye bilinen yeni savaş konseptini açıkça görmek mümkündür. Yalan haberler, algı yönetimleri, siber müdahaleler, ekonomik manipülasyonlar gibi araçlar devreye alınmaktadır. Ukrayna'nın Buça şehrinde yaşandığı iddia edilen sivil ve masum insanların katledilmesiyle ilgili haberlerin sağanak halinde gündeme yağması her açıdan incelenmeye muhtaç bir meseledir.

Buça'da bir kilisenin bahçesinde bulunan mezar 410 sivilin cesedine ulaşıldığı bunun Rusya tarafından işlenen bir savaş suçu olduğu söylenmiştir. Elleri arkadan bağlanarak ve yakın mesafeden ateş edilmek suretiyle katledilen sivillerin paylaşılan görüntüleri infiale yol açmıştır. Bunların düzmece bir olay mı yoksa gerçekten bir katliam mı olduğu henüz açıklığa kavuşmamıştır. Biz hiç kimsenin sefil propagandasına alet olamayız. Şuurlu ve uyanık hareket etmek önümüzdeki sis bulutunun içinde güvenli yol bulmamıza yardım edecektir.

"SAVAŞIN BİTMESİNE TAHAMMÜLÜ OLMAYAN ÜLKELER İĞRENÇ BİR SENARYOYA BEL BAĞLADI"

Rusya yönetimi Buça'daki katliam iddialarının kurgu ve yalan olduğunu açıklamış beklendiği üzere tekzip etmiştir. Ancak ABD'den Fransaya, AB'den NATO'ya kadar niyeti bildik ve tanıdık ülke ve kuruluşlar Buça'da savaş suçu işlendiğini hızla duyurmuştur. Savaşın...
Please login to view full content. Giriş yap veya üye ol.
 
Konular

10,350

Mesajlar

10,458

Kullanıcılar

23

Son üye

rendertasarim

duyarlı resimler
duyarlı resimler Montaj Bloggif oluşturulan
duyarlı resimler
Üst Alt