Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Bestemsu Özdemir ile Burak Deniz birlikte görüntülendi!

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
6676c89cad7a3be2dfb8e135.jpg

Oyuncu Bestemsu Özdemir ile meslektaşı Burak Deniz, geçtiğimiz sene bir partide görüntülenmiş, ikinin yakın tavırları kafaları karıştırmıştı. Bodrum Türkbükü’nde bir markanın davetine katılan oyuncu ikili, gece boyunca birbirinden ayrılmamış, samimi görüntüler vermişti.

Saatlerce dans eden Burak Deniz ile Bestemsu Özdemir, organizasyonun en çok konuşulan isimlerinden olmuştu. İkili arasında davette başlayan yakınlaşma birlikteliğe dönüştüğü öne sürülmüştü.

6676c800ad7a3be2dfb8e12b.jpg

"BESTEMSU İLE ZAMAN GEÇİRDİK"

Burak Deniz (33), aşk iddialarıyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı:

Alıntı Metni

6676c812ad7a3be2dfb8e12d.jpg

Güzel oyuncu ise "Özel hayatım hakkında konuşmuyorum, el ele beni biriyle gördüğünüzde o benim ilişkimdir. Bir gün inşallah bir yerde görüntülersiniz ve bu sorular son bulur" diyerek birliktelik sorularına net cevap vermemişti.

6676c829ad7a3be2dfb8e12f.jpg

KADIKÖY'DE GÖRÜNTÜLENDİLER

33 yaşındaki Bestemsu Özdemir ile Burak Özdemir, son olarak geçtiğimiz gece Kadıköy'de yer alan bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı.

6676c836ad7a3be2dfb8e131.jpg

Gece geç saatlerde mekandan ayrılan çift, arkadaşları ile birlikte bir arabaya sıkışarak bindi.

6676c841ad7a3be2dfb8e133.jpg

İkili, 'aşk' soruları karşısında sessiz kalsa da, beraber mekandan ayrılmaları birliktelik dedikodularını doğrulamış oldu.

Bestemsu Özdemir'den Burak Deniz açıklaması! 'Önce ilişki yaşattılar, şimdi de ayırdılar mı?'
Burak Deniz ile aşk yaşadığı iddia edilen Bestemsu Özdemir: Var da demem, yok da demem!

icon
icon

7,367Konular
7,488Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt