Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Berfu Yenenler'e 'polis' oyunu! Anıl Altan'ın kimliğiyle dolandırmaya çalıştılar

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
66ea7141581541832ebee1bc.jpg

Berfu Yenenler, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini uyardı.

Ünlü isim, 'Şimdi herkes beni dinlesin dolandırılma hikayesi anlatıyorum' diyerek paylaştığı videoda dolandırıcıların kendisini Anıl Altan'ın oynadığı bir polisiye dizideki kimliğini kullanarak dolandırmaya çalıştıklarını anlattı.

66ea71ac581541832ebee1be.jpg

Yenenler, Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştığı videolarda Anıl Altan'ı etiketledi ve şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

66ea721b581541832ebee1c0.jpg

"KENDİNİZE GELİN"

Ünlü isim daha sonra 'Beyefendi lütfen kendinize gelin' yazdığı başka bir paylaşımda 'Bu kişi benim arkadaşım. Sanırım beni dolandırmaya çalışıyorsunuz, ama maalesef dolandıramayacaksınız çünkü bu kimlik, arkadaşımın bir dizide polis rolünü canlandırırken kullandığı kimlik. Bunun üzerine dolandırıcılar, beni her yerden engelledi. Ben de bütün konuşmaların ekran görüntüsünü alıp suç duyurusunda bulundum. Anıl'a ayrı, insanların böyle dolandırılmasını ayrı üzüldüm. Anıl'ın kimliğini kullanarak kimseyi dolandıramazsınız' ifadelerini kullandı.

66ea727e581541832ebee1c7.jpg

ANIL ALTAN'DAN AÇIKLAMA

Berfu Yenenler'in açıklamaları üzerine oyuncu Anıl Altan da takipçilerini uyardı. Altan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

66ea7305581541832ebee1d1.jpg

Berfu Yenenler bu kez güzelleri değerlendirecek!
Miss Turkey 2024'te jüri üyesiydi! Berfu Yenenler: Nötr olan bu sektörde var olamaz

icon
icon

7,256Konular
7,377Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt