Neler yeni

Template errors

  • Template public:message_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method isOnline on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)

Anamur'da yol yapım çalışmaları sürüyor

  • Konbuyu başlatan Mersin haber 33
  • Başlangıç tarihi
M

Mersin haber 33

Şuan Çevrim Dışı
[#item_image]

Mersin Büyükşehir Belediyesince, Anamur ilçesinde yol yapım ve bakım çalışmalarını sürdürdüğü bildirildi.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Anamur'da Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi'nde 2 bin 200 metre uzunluğundaki yolda başlayan çalışmalar çerçevesinde, yolun doğu kısmında kaldırım ve sıcak asfalt çalışmalarının binder seviyesinde tamamlandı. Ekipler batı kesiminde çalışmalarına devam edecek. Yol yapım ekipleri asfalta hazırlık, PMT serim ve kaldırım yapımı ile yol düzenleme çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Bölgede yapılan çalışmalar çerçevesinde mevcutta yol platformunda bulunan eski ve deforme olmuş parke yol sökülerek, cadde daha konforlu ulaşım için sıcak asfaltla kaplanıyor. Eşzamanlı olarak mevcutta bulunan ve zamanla yıpranmış kaldırımlar da yenilenerek özel gereksinimli vatandaşların kullanımına uygun hale getiriliyor.

İnönü Caddesi'nde çalışmalar yüzde 80 oranında tamamlandı

900 metrelik İnönü Caddesi'nde kaldırım yapımını tamamlayan ekipler, çalışmanın yüzde 80'lik kısmını bitirdi. Tüm çalışmaların gerçekleştirilmesinin ardından caddede sıcak asfalt serimi de tamamlanacak.
 
Konular

10,350

Mesajlar

10,458

Kullanıcılar

23

Son üye

rendertasarim

duyarlı resimler
duyarlı resimler Montaj Bloggif oluşturulan
duyarlı resimler
Üst Alt