Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

AdamCa Script v1.0 Süpper mIRC...

KaLpSizZz

Yönetici
Site Sahibi
Admin
Web sitesi
www.maviforum.net
Script Özellikleri:

Kanal Korumaları-Kullanıcı korumaları-Mp3 Player-Radyo(Web)-Burç Yorumcusu-Servisler-Away Menu-Helper Menu-Admin Menu-Rüya Tabircisi-Günlük Fal-Baloncuk Sistemi-Yazi Tipleri-Log Okuyucu-Genel Ayarlar-mIRC Sözlük-Şarkı Sözü Arama-Oto Kanal Limitleyici-Eğlence Özelliği...

mIRC Version: mIRC 6.17

Script Version: v1.0

Script Yapımcısı Hakkında:

Yapımcı: BüLenT Yaş: 26 Şehir:Aslen Iğdırlıyım Ispartada Öğrenciyim.

Scriptin Menu , Status ve Özel Kanal Görüntüleri:

1)Giriş Görüntüsü:

Giriş Addonuna Çok Güzel bir müzik Eklenmiştir.

2) status Görüntüsü:

3) Addon ve Özellik Görüntüsü:

Kullanıcıların Özellerinden Eğlence mesajları, bir birlerine titreşim gönderme,irc yardım Birbirlerine ve irc konusunda bilinçsiz kullanıcılara yardım vermeleri Mümküdür... Daha Bir Çok özellik fazla detay Olacağından Paylaşılmamıştır...
Helperler İçin özellikle #Help kanalına Yardım almaya Giren Kullanıcıya Otomatik Voice vererek Yardım karşılaması yapmaktadır.. Harici nickler addonuna helperler eklenerek girişlerinde karşılanmaları önelenmiş ve çok yararlı faydalı bir mIRc script kendielri düşünülerekde yapılmıştır...
Arkadaşlar genel itibariyle hazır addon kullanılmıştır tüm addonlarıyla şahsıma aittir demek Addonları yazan Arkadaşların emeklerine Saygısızlıktır.. Umarım beyenmişsinizdir. Admin ve operler için çok kullanışlı bir scripttir...

Download Adresi: AdamCa Script V1.0 İndir..!!

2,077Konular
2,188Mesajlar
41Kullanıcılar
dihackSon üye
Üst Alt