Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni ‘Kerim beni zorlamadı’

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
6689cd6a420a3aacdd687cba.jpg

‘Yalan’ dizisiyle ekrana dönen Atakan Hoşgören, Kanal D’nin YouTube kanalının yeni formatı ‘Oyuncu’nun ikinci bölümüne konuk oldu. Kanal D’nin iki farklı projesinde zıt karakterlere hayat veren oyuncu, ‘Dönence’de canlandırdığı Emir ile ‘Yalan’ dizisindeki Kerim’i kıyasladı. “Yalan’ın en büyük zincir halkalarından biri olmak beni çok heyecanlandırdı” diyen Hoşgören, “Emir’i canlandırırken kötü seçimlerimin arkasına, doğru ve haklı sebepler eklemek zorunda kaldım. Ama Kerim mantık çerçevesinde hareket ettiği için oynarken zorlanmadım” diye konuştu.

Özel hayatıyla ilgili de Beste Sırapınar’a samimi cevaplar veren oyuncu, dövüş sporlarıyla uğraştığını, telefonunun kilit ekranında ise Mike Tyson’ın fotoğrafının olduğunu söyledi. Will Smith hayranı olduğunu belirten Hoşgören, “Ben Efsaneyim’ filmindeki Robert Neville karakterini canlandırmak isterdim” dedi. Genç oyuncu, “Hayatın film olsa seni kimin oynamasını istersin?” sorusuna ise “Tom Hardy” yanıtını verdi. Birbirinden ünlü isimlerin ağırladığı ‘Oyuncu’, yeni bölümleriyle her cuma Kanal D YouTube kanalında yayında...

Başrollerinde Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Eylül Tumbar, Özge Borak, Atakan Hoşgören ve Serra Pirinç’in yer aldığı ‘Yalan’, yeni bölümüyle yarın akşam saat 20.00’da Kanal D’de.

icon
icon

7,254Konular
7,375Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt