Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni ‘Aramalarına bile şaşırdım’

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
667344ef941a6cbb9f48895c.jpg

Mesut Yılmaz -Kuzey ve Uzay adındaiki oğlu bulunan Emre Altuğ, çocuklarının annelerine düşkün olduğunu söyledi. Bayramın üçüncü gününde Nuh’un Gemisi Hotel’de hayranlarıyla buluşan sanatçı, “Babalar Günü’nüz nasıl geçti?” sorusuna, “Hiçbir hediye gelmedi ve aramalarına bile şaşırdım” diyerek, esprili cevap verdi. Sözlerine devam eden Altuğ, “Erkek çocukları, kız çocuklarına göre biraz farklı. Kız çocukları babaya çok düşkün oluyor” yanıtını verdi.

Çocuklarının annesi Çağla Şıkel’in hatırlatmasıyla oğullarının kendisini aradığını belirten sanatçı, “Anneleriyle tatile gittiler. Ben de yarın onlara katılacağım” açıklamasını yaptı. Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Milli takımımızın Gürcistan’a karşı 3-1’lik zaferinden sonra sahneye çıkan Altuğ, “Güçlü bir takımız, gruptan çıkacağımızı düşünüyorum. Arda Güler gibi bir futbolcumuz olduğu için gurur duyuyoruz” açıklamasını yaptı.

icon
icon

7,378Konular
7,499Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt