Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Üç ay önce anne olmuştu! Gonca Vuslateri'den 'ikinci çocuk' açıklaması

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
668946e8420a3aacdd6878f4.jpg

Cihangir’de dostlarıyla yemeğe çıkan Gonca Vuslateri, kızı Asya'yı kime bıraktığını sorusuna, "Kızım, babası ve anneannesiyle birlikte. Gayet memnun hayatından. Üç ay bitiyor. Nazara çok inanıyorum" dedi.

"DİYET KONUSUNDA İYİ ÖRNEK DEĞİLİM"

Hamilelikten sonra diyet yapmadığını ve emzirdiği için kısa sürede doğum kilolarını verdiğini belirten oyuncu, "Ben iyi örnek değilim, hiç diyet yapmadım. Süt geldi, çocuğu emzirdim. Eğer sütüm gelmeseydi doktorun önerdiği mamayı verirdim. Hezeyan yapmaya gerek olmadığını öğrenmek benim de zamanımı aldı. Sinem aradı, ‘Gonca emziriyorsan kilo vermen çok kolay olur’ dedi" ifadelerini kullandı.
668946e0420a3aacdd6878f1.jpg

Gonca Vuslateri'den kızı Asya ile yeni kare! 'Minik leblebim ve ben sizi öperiz'

"KIZIM VE BABASI ÇOK İYİ"

Alıntı Metni

668946f3420a3aacdd6878f6.jpg

"KIZIMA KARDEŞ DÜŞÜNÜYORUM"

İkinci kez anne olmayı düşündüğünü söyleyen Gonca Vuslateri, "Kızama kardeş düşünürüm tabii, hiç öyle lohusalık geçirmedim. Yine düşünürüm, kalabalık aile masasında yaşlanmış bir Gonca ve evlatları... Hoş bir masa olabilir" şeklinde konuştu.
668946fc420a3aacdd6878f8.jpg

Yedi aylık hamile Gonca Vuslateri bebeğinin babasıyla evlendi!

icon
icon

7,254Konular
7,375Mesajlar
54Kullanıcılar
CaNfeZaSon üye
Üst Alt