Neler yeni

Template errors

  • Template public:message_macros: [E_USER_WARNING] Cannot call method isOnline on a non-object (NULL) (src/XF/Template/Templater.php:1176)

Öfke Kontrol Bozukluğu

annawiki

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Eki 2022
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Ankara
Şuan Çevrim Dışı
İlk olarak, "öfke kontrol bozukluğu" diye bir durum olmadığını söylemek isterim. Öfke kontrol bozukluğu, doğru bir tanı olarak kabul edilmez. Öfke kontrol bozukluğu, bir insanın öfkesini doğru bir şekilde ifade edememesi ya da öfke nöbetleri geçirmesi durumunda kullanılan bir terimdir. Bu durum, genellikle bir kişinin kendini kontrol edememesi ya da öfkesini doğru bir şekilde ifade edememesi ile ilişkilidir. Eğer bir kişinin bu tür bir durumla karşı karşıya olduğunu düşünüyorsanız, bu durumun bir psikolog veya psikiyatrist tarafından değerlendirilmesi ve tedavi edilmesi en iyisi olacaktır.

Türkiye'nin sağlık ve doktor arama platfomu Doktor Bilgini ile şehrinizde bulunan uzmanları inceleyebilir, yorumları okuyup kolay randevu alabilirsiniz.

Psikolog listesi: https://doktorbilgini.com/psikoloji/

Psikiyatri doktorları listesi: https://doktorbilgini.com/psikiyatri/
 
Ü

Üye silindi 17

Şuan Çevrim Dışı
When evident, signs usually develop during two phases of the HW life cycle 1 the arrival of juvenile worms in the pulmonary vasculature 3 4 months after infection, and 2 death of adult heartworms lasix price A 2 sided p value 0
 
Konular

10,350

Mesajlar

10,458

Kullanıcılar

23

Son üye

rendertasarim

duyarlı resimler
duyarlı resimler Montaj Bloggif oluşturulan
duyarlı resimler
Üst Alt